Loading...
Novotel Rotterdam Schiedam
Kamers
1 Kamer, 1 Volw., 0 Kinderen
Kamers
-
1
+
Volw.
/Kamer
-
1
+
Kinderen
/Kamer (0-17 jaar)
-
0
+
Volw.
Kinderen

Gratis WiFi Beste prijsgarantie

Vergaderingen & Evenementen

Conferentiehotel Rotterdam – Schiedam

VERGADERINGEN & EVENEMENTEN IN NOVOTEL HOTEL ROTTERDAM SCHIEDAM


Conferentiehotel Rotterdam – Schiedam

 

Novotel Hotel Rotterdam Schiedam is een populair conferentiehotel vlakbij knooppunt Kethelplein aan de snelwegen A4 en A20. De 4 vergaderzalen met airconditioning, gratis wifi en daglicht creëren een goede werksfeer. Alle faciliteiten zijn aanwezig om uw vergadering of evenement tot een succes te maken. De multifunctionele zalen kunnen gecombineerd worden tot een ruimte met een capaciteit tot 180 personen. Danzij de goede wifiverbinding is het ook mogelijk of videoconferenties te houden in het hotel. Vraag nu vrijblijvend een offerte aan. U krijgt binnen 24 uur een reactie op uw offerte aanvraag.

Eigenschappen


N

4 vergaderzalen tot 180 personen

N

Airconditioning

N

Gratis wifi

N

Daglicht

N

Videoconferencing

N

Razendsnel internet

N

Audio- & videoapparatuur*

N

Beamer

Zaalcapaciteiten


ZaalnaamTheaterKlasBanketU-VormOppervlak in m²
Walvisch 18040643196
Walvisch 2301001233
Walvisch 3301001233
Walvisch 4301001233
Walvisch 1+2+3+4180901280195
Walvisch 2+3+4903003099

CONFERENTIE AANBIEDINGEN

Hele dag aanbieding

✔ Vergaderruimte voor het aantal deelnemers

✔ Scherm, beamer, flipover

✔ Onbeperkt frisdrank in de vergaderruimte (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-up)

✔ Welkomstkoffie en/of thee met croissants

✔ 2 koffiepauzes met fruit & 3 andere snacks

✔ 3-gangen lunch buffet/menu

✔ Onbeperkt frisdrank tijdens de lunch (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-up)

Vanaf € 54 p.p./dag, vanaf 10 personen

✔ Vergaderruimte voor het aantal deelnemers

✔ Scherm, beamer, flipover

✔ Onbeperkt frisdrank in de vergaderruimte (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-up)

✔ 2 koffiepauzes met fruit & 3 andere snacks

✔ 3-gangen lunch buffet/menu

✔ Onbeperkt frisdrank tijdens de lunch (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-up)



Vanaf € 51 p.p./dag, vanaf 10 personen

✔ Vergaderruimte voor het aantal deelnemers

✔ Scherm, beamer, flipover

✔ Onbeperkt frisdrank in de vergaderruimte (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-up)

✔ 2 koffiepauzes met fruit & 3 andere snacks

✔ 3-gangen lunch buffet/menu



Vanaf € 48 p.p./dag, vanaf 10 personen

VRAAG HET ONZE EXPERTS

Contact & boeking