Loading...
Novotel Rotterdam Schiedam
Kamers
1 Kamer, 1 Volw., 0 Kinderen
Kamers
-
1
+
Volw.
/Kamer
-
1
+
Kinderen
/Kamer (0-17 jaar)
-
0
+
Volw.
Kinderen

Gratis WiFi Beste prijsgarantie

Vergaderen in Schiedam

Vergaderlocatie Novotel Rotterdam Schiedam

Vergaderingen, conferenties & evenementen in Schiedam


Conferentiehotel Rotterdam – Schiedam

 

Vergadering in Schiedam? Vergader bij Novotel Hotel Rotterdam Schiedam. De 4 multifunctionele zalen met een maximale capaciteit van 180 personen, bieden u één van de grootste en meest flexibele vergaderlocaties in Schiedam. Het hotel ligt naast knooppunt Kethelplein, en is daarmee vanuit alle windrichtingen eenvoudig en snel te bereiken.

Al onze vergaderzalen beschikken over airconditioning, gratis wifi, daglicht en andere vergaderfaciliteiten. Maak gebruik van onze expertise om van uw meeting in Schiedam een succes te maken.

Eigenschappen


N

4 vergaderzalen tot 180 personen

N

Airconditioning

N

Gratis wifi

N

Daglicht

N

Videoconferencing

N

Razendsnel internet

N

Audio- & videoapparatuur*

N

Beamer

Zaalcapaciteiten


ZaalnaamTheaterKlasBanketU-VormOppervlak in m²
Walvisch 18040643196
Walvisch 2301001233
Walvisch 3301001233
Walvisch 4301001233
Walvisch 1+2+3+4180901280195
Walvisch 2+3+4903003099

CONFERENTIE AANBIEDINGEN

Hele dag aanbieding

✔ Vergaderruimte voor het aantal deelnemers

✔ Scherm, beamer, flipover

✔ Onbeperkt frisdrank in de vergaderruimte (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-up)

✔ Welkomstkoffie en/of thee met croissants

✔ 2 koffiepauzes met fruit & 3 andere snacks

✔ 3-gangen lunch buffet/menu

✔ Onbeperkt frisdrank tijdens de lunch (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-up)

Vanaf € 54 p.p./dag, vanaf 10 personen

✔ Vergaderruimte voor het aantal deelnemers

✔ Scherm, beamer, flipover

✔ Onbeperkt frisdrank in de vergaderruimte (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-up)

✔ 2 koffiepauzes met fruit & 3 andere snacks

✔ 3-gangen lunch buffet/menu

✔ Onbeperkt frisdrank tijdens de lunch (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-up)



Vanaf € 51 p.p./dag, vanaf 10 personen

✔ Vergaderruimte voor het aantal deelnemers

✔ Scherm, beamer, flipover

✔ Onbeperkt frisdrank in de vergaderruimte (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-up)

✔ 2 koffiepauzes met fruit & 3 andere snacks

✔ 3-gangen lunch buffet/menu



Vanaf € 48 p.p./dag, vanaf 10 personen

VRAAG HET ONZE EXPERTS

Contact & boeking